قبل از خرید , بیشتر ما رو بشناس

اینجایی که میبینی هم دفتر ما هست همه چی رونیبو اینجا اتفاق می افته

اینجا رونیبو هست و تمام کارهای مخصوص سایت در این مکان انجام میشه کارهای ارسال و بسته بندی محصولات تو یک قسمت دیگه ای از رونیبو انجام میشه . البته افراد دیگه ای هم هستن که به صورت غیر حضوری در پیشرفت رونیبو و ارائه بهترین خدمات به شما مشتری عزیز با ما در رونیبو همکاری میکنن.

چرا باید درباره رونیبو بدونی؟

بهترین روش برای اعتماد به فروشگاهی که قصد خرید کردن از اون رو داری اینه که بیشتر درباره اون فروشگاه بدونی و مهم تر از اون اینه که درباره اعضای اون فروشگاه و تاریخچه اون بدونی تا بتونی خریدت رو با خیال راحت از اون فروشگاه انجام بدی.

چرا باید به رونیبو اعتماد کنم؟

همونطور که در بالا گفتم یکی از مهم ترین ارکان اعتماد شناخت هست . تو حق این رو داری که مارو بیشتر بشناسی و درباره فروشگاه ما و افرادی که در این فروشگاه مشغول به کار هستند بیشتر بدونی . من هم تصمیم گرفتم افراد اصلی رونیبو رو بهت معرفی کنم تا اگر قصد خرید از رونیبو رو داری بتونی با خیال راحت خرید خودت رو انجام بدی و بدونی که محصولی که سفارش دادی ۱۰۰٪ به دستت میرسه.

افراد اصلی رونیبو کی هستن؟

سایت رونیبو توسط یک خواهر و برادر به نام ساشا طاهری و ساغر طاهری ساخته شده. من و خواهرم ساغر اهل مازندران و شهر ساری هستیم و دفتر فروشمون هم در خیابان شیخ طبرسی شهر ساری هست. من یعنی ساشا مسئول طراحی داخلی و مسائل فنی و شبکه های اجتماعی و خواهرم ساغر مسئول سئو و تولید محتوا و تبلیغات سایت هست.ما تمام تلاش خودمون رو داریم تا توی سایت رونیبو بهترین و با کیفیت ترین محصولات تکنولوژی رو به مشتری های عزیزمون تحویل بدیم.همینطور در کنارش اخبار و اطلاعات تکنولوژی رو توی سایت رونیبو منتشر میکنیم تا از اخبار روز تکنولوژی دنیا با خبر باشی و از پیشرفت تکنولوژی عقب نمونی.

ای نماد سایت به نام کیه؟

من از بچگی دو تا اسم داشتم مثل خیلی های دیگه . یک اسم شناسنامه ای و یک اسم که بقیه و افراد نزدیک صدام میکردن. اسم شناسنامه ای من سید علی طاهری هست و اسمی که همه صدام میکنن ساشا . ای نماد سایت هم به نام من هست . این هم برای اینکه داستان اسمی که تو سایت ای نماد هست رو بدونی.

شبکه اجتماعی رونیبو

شبکه اجتماعی که به اسم رونیبو هست با اسم ronibo_com در اینستاگرام هست که با یک سرچ ساده در اپ اینستاگرام میتونی پیدا کنی ولی هنوز فعالیت اون رو شروع نکردیم.

اما می تونی تا زمانی که فعالیت خود رونیبو در اینستاگرام شروع بشه پیج من یعنی sashataheri رو داشته باشی چون داخل پیجم علاوه بر معرفی محصولات و قرار دادن کد های تخفیف روزانه و هفتگی کلی ترفند های جذاب آیفونی رو یاد بگیری و در کنارش ما رو هم بیشتر میشناسی و اعتمادت به رونیبو بیشتر و بیشتر میشه.

شعار اصلی ما چیه؟

ما همیشه در رونیبو میگیم مشتری باید راضی باشه حتی اگر بدون سود بفروشی. پس اول برای ما رضایت مشتری مهمه بعد پول.فروش با سود برای ما مهم هست اما سودی که رضایت مشتری همراهش باشه.

رونیبو کی بوجود اومد؟

در اصل فعالیت ما از سال ۱۳۹۶ با نام آیفونیما شروع شد. معنی خاصی نداشت فقط نشون میداد که ما به صورت تخصصی در حیطه محصولات آیفونی کار میکنیم حتی بعضی ها فکر میکردن اسم من نیما هست چون آخرش نیما داشت 🙂

اما بعد از یک مدت فعالیت و بیشتر شدن محصولاتمون و متغیر شدن برند محصولاتمون گفتیم که اسم سایت و برندمون رو عوض کنیم که فقط محدود به آیفون نباشیم و این کار رو انجام دادیم و شدیم رونیبو که الان در خدمت شما هستیم

by Sashataheri - CEO