منو
رونیبو تکنولوژی

هدست واقعیت ترکیبی اپل چیست

محصولی گران از اپل به نام هدست واقعیت ترکیبی

مدت ها است که شرکت اپل در حال ساخت نوعی هدست است که از فناوری واقعیت مجازی و واقعیت افزوده استفاده میکند.تا حالا جزئیاتی از این محصول ارائه نشده اما گمان میزنیم که به زودی از هدست واقعیت ترکیبی اپل رونمایی میشود.
شرکت اپل تصمیم دارد تا در اوایل سال اینده محصول گران قیمت خود را با تراشه,صفحه نمایش,حسگر های پیشرفته و ویژگی های مبتنی بر اوتار رونمایی کند.تا کنون قیمت این دستگاه مشخص نشده است اما با وجود سخت افزار قوی ان نباید انتظار قیمت ارزان را داشته باشیم.
این هدست ترکیبی از واقعیت افزوده(AR) و واقعیت مجازی(VR) را به ما ارائه میدهد و قرار است با دستگاه های در دسترس مانند Oculus Rift رقابت کند که بیشتر روی محتوای Gaming متمرکز است.از انجا که این هدست به هر دو فناوری واقعیت افزوده و واقعیت مجازی مجهز است کاربران اپل میتوانند با استفاده از این هدست از بازی هایی با کیفیت بسیار بالا و گرافیک و فوق العاده لذت ببرند.
اینگونه به نظر میرسد که اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل از نمایشگر های پیشرفته micro-LED استفاده میکند که وضوح بسیار بالایی دارد.وزن نهایی این هدست فقط بین 100 تا 200 گرم است که بسیار سبک تر از دستگاه های VR که اکنون در بازار موجود میباشد است.

دیدگاهتان را بنویسید

0 محصول سبد خرید
وبلاگ
حساب کاربری من