منو
رونیبو تکنولوژی

ویژگی های جدید مرورگر سافاری که تجربه فوق العاده ای برایتان خواهد بود

مرورگر سافاری در ios 15 و macOS monterey تتغییرات جدید و منحصر به فردی را به وجود آورده است که تجربه وبگردی را برای شما چند پله ارتقا میدهد.

طراحی کاملا جدید

طراحی مرورگر سافاری تغییرات زیادی یافته است و حالا ظاهر مینیمال تری به خود گرفته و حس مدرن بودن را بیشتر القا میکند.تب ها کوچکتر شده اند و نوار جستجو حالا با رنگ هر سایت تغییر میکند تا ظاهر زیبا تری را به مرورگر گوشی شما بدهد.
در آیفون ها نیز بیشتر گزینه های سافاری از روی صفحه حذف شدند و کاربران آیفون باید کار خودشان را با سوایپ کردن پیش ببرند.اکنون گزینه ای به نام more در قسمتی که قبلا گزینه ی refresh وجود داشت افزوده شده تا کار هایی مانند به اشتراک گذاری را از آنجا شروع کنید.

ژست های حرکتی جدید

همانطور که گفتم در آیفون ژست های حرکتی جایگزین گزینه های مختلف شده اند.بنابراین به جای ضربه زدن به قسمت خاصی باید به  چپ و راست سوایپ کنید تا وارد تب های دیگر بشوید و با پایین کشیدن تصویر میتوانید صفحه را ریفرش کنید و هنگامی که میخواهید URL جدیدی بنویسید باید صفحه را به بالا سوایپ کنید تا علاوه بر نوار URL به بخش تب ها و بوکمارک ها و هیستوری هم دسترسی پیدا کنید.

شخصی سازی صفحه استارت

بالاخره میتوان صفحه اغازین سافاری را در آیفون و آیپد شخصی سازی کرد.به این ترتیب گزینه هایی مانند لیست Reading و گزارش های امنیتی و همچنین پیشنهاد ها را میتوانید در صفحه اول خود قرار دهید.

ویژگی live text

ویژگی جذاب live text به مرورگر سافاری خواهد امد.به کمک این ویژگی شما میتوانید متن های یک عکس را کپی کنید یا حتی با شماره ای که در یک تصویر قرار دارد تماس بگیرید و جالب تر این که در صورت تمایل میتوانید اطلاعاتی را که در مورد یک تصویر هست(مثلا اگر یک تصویر شامل یک نژاد خاص از سگ است)به دست اورید.

دیدگاهتان را بنویسید

0 محصول سبد خرید
وبلاگ
حساب کاربری من