منو
رونیبو تکنولوژی

چرا نباید حافظه گوشی پر شود؟

چرا نباید حافظه گوشی پر شود؟

بعضی از مشتری های ما که گوشی های خود را برای ما ارسال می کنن اکثرا مشکلاتی مثل روی لوگو رفتن یا خاموش شدن ناگهانی گوشی دارند که این مشکلات نشات گرفته از پر شدن گوشی می باشد.این مشکل با دو روش قابل حل است.

روش اول :که بهترین روش است این است که در بهترین حالت تمام اطلاعات شما به صورت کامل پاک می شود یعنی در این حالت شما باید گوشی خودتون رو به یک لپتاپ یا سیستم کامپیوتر که دارای iTunes هست متصل کنید و دکمه پاور و دکمه هوم رو با هم نگه دارید زمانی که علامت اپل روی صفحه آمد دستتون رو از روی دکمه پاور نگه دارید ولی همچنان دستتون روی دکمه هوم باشد تا زمانی که کامپیوترتون گوشی شما را بشناسد سپس شما گوشی خودتون رو Restore کنید.(درباره restore کردن گوشی در این قسمت توضیح دادیم)

روش دوم : این روش بدبینانه می باشد یعنی هارد دستگاه شما دچار مشکل شده و گوشی شما مشکل سخت افزاری پیدا کرده است.در این حالت گوشی شما باید باز شود تا مشکل سخت افزاری آن برطرف شود.این رو هم باید به شما بگیم که در این روش 50% احتمال درست شدن گوشی هست و 50% احتمال خاموشی کامل گوشی می باشد.

نکته : البته مشکل روی لوگو رفتن گوشی می تواند دلایل دیگری داشته باشد که ما در اینجا یکی از دلایل عمده را برای شما توضیح دادیم.

اما روش جلوگیری از این اتفاق

برای جلوگیری از این اتفاق شما باید از پر شدن دستگاه خودتون جلوگیری کنید تا به هارد گوشیتون فشار وارد نشود تا چنین مشکلی برای شما پیش نیاید.یا شما می توانید با بک آپ گرفتن از اطلاعاتتون محافظت کنید.

دوستانی که دچار همچین مشکلی شده اند می تونن با شماره 09355088687 تماس بگیرند یا به شماره واتساپ 09052305340 پیام بدهند تا ما بتوانیم اون دوستان رو راهنمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

0 محصول سبد خرید
وبلاگ
حساب کاربری من