منو
رونیبو تکنولوژی

چطور از دزدیده شدن گوشی جلوگیری کنیم؟

چطور از دزدیده شدن گوشی جلوگیری کنیم؟

خیلی از افراد که گوشی های آیفون دارند بعد از دزدیده شدن یا جا گذاشتن گوشی تماس میگیرن با ما و از ما راهنمایی می خواهند. اینجا بهتون توضیح میدیم که در صورت دزدیده شدن گوشی چطور دوباره بتونیم گوشی رو پیدا کنیم؟

اولین کاری که باید بکنید اینه که یک اپل آیدی شخصی (منظور از اپل آیدی شخصی اپل آیدی هست که تمامی اطلاعات از سوالات امنیتی تا پسوورد را خودتون یا دوستان یا فروشگاه مورد اعتمادتون درست کرده اند براتون)داشته باشید.

در مرحله بعد باید اپل آیدی را به iCloud در گوشی متصل کنیم برای این کار باید از طریق setting و قسمت iCloud اطلاعات اپل آیدی را وارد کنید و منتظر باشید تا به iCloud متصل شود.

مرحله بعد شما باید در قسمت iCloud گزینه Find My iPhone را فعال کنید.اما اشتباهی که باعث می شود یک سری از کاربران دچار مشکل شوند این است که دوستان اپل آیدی های کارتی و آماده را به iCloud در گوشی خود متصل می کنند که راجع به این موضوع در این قسمت توضیحات لازم را دادیم.

این رو فراموش نکنید که شما برای اتصال به iCloud حتما باید یک اپل آیدی شخصی داشته باشید اگر اپل آیدی شما کارتی است می توانید در قسمت اپل آیدی برای خودتون یک اپل آیدی شخصی سفارش بدهید تا ما برای شما با اطلاعات شما بسازیم.

بعد از دزدیده شدن یا گم شدن گوشی چه باید کرد؟

بعد از این اتفاق شما اولین کاری که باید انجام دهید این است که وارد سایت iCloud از طریق اولین لبتاپ در دسترس شوید و اطلاعات اپل آیدی را وارد کنید و وارد پنل آیکلود شوید و از طریق گزینه Find iPhone اطلاعاتی درباره مکان حدودی گوشی خود را پیدا کنید و با کلیک کردن روی مکان حدودی یک پنجره کوچک برای شما باز می شود که 4 گزینه دارد

اولین گزینه Notify Me When Found که اگر این گزینه را فعال کنید زمانی که گوشی شما به اینترنت متصل شد شما را با خبر می کند.

گزینه بعدی Play Sound هست که برای مواقعی هست که گوشی شما گم شده است و شما می خواهید با این کار  توجه افرادی که در نزدیکی گوشی شما هستند را جلب کنید.

گزینه سوم گزینه Lost Mode هست که با دو روش قبلی موفق به پیدا کردن گوشی نشده اید و این گزینه در واقع گوشی شما را به صورت کامل قفل می کند تا هیچ کسی نتواند به گوشی شما دسترسی داشته باشد و همینطور شما می توانید پیامی را بر روی گوشی بگذارید تا هیچ دزدی نتواند کوشی شما را بفروشد یا برای ترساندن دزد می باشد.

گزینه آخر هم Erase iPhone هست که شما می توانید از طریق این گزینه تمامی اطلاعات موجود در گوشی را پاک کنید این برای افرادی است که اطلاعات مهمی در گوشی دارند و نمی خواهند که کسی به اطلاعات دسترسی پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

0 محصول سبد خرید
وبلاگ
حساب کاربری من