منو
دسته‌بندی نشده

چگونه گوشی آیفونی خود را ریستور کنیم؟

چگونه گوشی آیفونی خود را ریستور کنیم؟

گوشی های ایفون به دلایل مختلفی در بعضی مواقع نیاز به ریستور دارند.ریستور کردن به این معنی است که تمام سیستم عامل گوشی پاک شده و سیستم عامل جدید دوباره بر روی گوشی نصب می گردد.زمانی که گوشی شما ریستور می شود تمامی اطلاعات گوشی شما مثل عکس , فیلم و شماره های گوشی شما پاک میشود پس پیشنهاد می شود حتما قبل از ریستور اطلاعات گوشی خود را بک اپ بگیرید.

در مرحله بعدی شما باید فایل مربوط به گوشی خود را دانلود کنید.برای این کار می توانید از سایت www.ipsw.me  فایل گوشی خود را دریافت کنید.پس از دانلود فایل گوشی وارد برنامه iTunes شده می شوید بعد از اتصال گوشی به لب تاپ در قسمت بالا سمت چپ علامت گوشی شما می آید که کلیک کنید.در مرحله بعد در سیستم عامل ویندوز کلید Shift را گرفته و در سیستم عامل Mac با گرفتن کلید Option و سپس بر روی Restore iPhone کلیک کنید تا صفحه انتخاب فایل برای شما باز شود در مرحله بعد شما فایل مورد نظر را که دانلود کردید را انتخاب می کنید و منتظر می شوید تا گوشی شما ریستور شود.

نکته بسیار مهمی که باید توجه زیادی به آن داشت این است که قبل از ریستور کردن حتما پسوورد iCloud خود را داشته باشید چون بعد از ریستور کردن در مراحل فعالسازی username و password اپل ایدی را از شما می خواهد که در صورت نداشتن آن گوشی شما Lock شده و نمی توانید گوشی خود را فعال کنید.

با ریستور کردن گوشی شما می توانید متوجه شوید گوشی شما مشکل نرم افزاری دارد یا مشکل سخت افزاری.اگر مشکل سخت افزاری داشته باشد در هنگام ریستور کردن با ارور های مختلفی مواجه می شوید که نشان می دهد گوشی شما مشکل سخت افزاری دارد.به غیر از بعضی مواقع که مشکل اینترنت یا مشکل سیستم شما باشد.
جمع بندی :
در کل ریستور کردن گوشی به دلایل مختلف می تواند باشد دلایلی مانند پر شدن فضای کش گوشی که به غیر از ریستور راه دیگری ندارد . یکی دیگر از دلایلی که گوشی را باید ریستور کرد رفع مشکلات نرم افزاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

0 محصول سبد خرید
وبلاگ
حساب کاربری من