منو
رونیبو تکنولوژی

یک اپلیکیشن یادداشت برداری اپ استور را به چالش کشید

نارضایتی کاربران از یک اپلیکیشن یادداشت برداری

تعدادی از کاربران اپلیکیشن یادداشت برداری Notability به تازگی نارضایتی خود را نسبت به قوانین جدید این اپلیکیشن ابراز کردند و پلتفرم دانلود نرم افزار شرکت اپل را به چالش کشیدند.
این اپلیکیشن اخیرا برنامه اش را برای ارائه سرویس پولی تغییر داده و از این پس به جای ارائه اشتراک پولی همیشگی اشتراک پولی مدت دار را جایگزین کرده.
این اپلیکیشن تا قبل از این با قیمت 8.99 دلار در اپ استور به صورت همیشگی به فروش میرسید اما حالا مشخص شده که نسخه 11 به بالای ان با خرید اشتراک سالانه 14.99 دلار قابل دریافت و نصب است.
این موضوع حتی روی کاربرانی که این اپلیکیشن را از قبل خریداری و نصب کرده بودند نیز تاثیر گذاشته است و همین باعث شده است تا کاربران ان را نقض قوانین اپ استور و همچنین اقدام برای تجارت غیر منصفانه بدانند.
توسعه دهندگان Notability قوانین خودشان که از پیش برای ارئه نرم افزار خود به کاربران در نظر گرفته بودند را نقض کرده و اقدام به استفاده از راه کار های جدید با قیمت بالاتر کرده اند و این مسبب شده است تا کاربران این اپلیکیشن به طور سالانه موظف شوند برای دریافت این برنامه هزینه پرداخت کنند.
کاربران اپ استور نیز در رابطه با این موضوع نیز شکایت های زیادی را ارئه داده اند و درخواست کردند تا شرکت اپل به این موضوع رسیدگی کند.البته این در حالی است که شرکت اپل همچنان هیچ واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده است.با توجه به قوانین شرکت اپل اپلیکیشن ها اجازه ندارند بعد از فروش سرویس یا خدمات مشخص ان را به بهانه تغییر شیوه کسب و کار خودشان به شکل دوباره به کاربران بفروشند.این در حالی است که بسیاری از کاربران این اپلیکیشن از همین حالا نارضایتی خود را به اپل اعلام کرده اند.
اپل هنوز به این موضوع واکنشی نشان نداده است اما بسیاری از خبرگزای ها قوانین اپل را سلیقه ای عنوان کرده اند و عدالت محوری اپل و قوانین اپ استور را به چالش کشیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

0 محصول سبد خرید
وبلاگ
حساب کاربری من