منو
رونیبو تکنولوژی

مقایسه ایرپاد 3 و ایرپاد پرو با یکدیگر

مقایسه ایرپاد 3 و ایرپاد پرو

مقایسه ایرپاد 3 و ایرپاد پرو

با توجه به بررسی مشخصات این دو نوع ایرپاد متوجه این موضوع میشویم که ای دو ایرپاد شباهت بسیاری به هم دارند که این امر باعث شده تصمیم گیری برای انتخاب بین نسخه استاندارد و نسخه پرو را سخت تر کند.

در ارتباط با طراحی ایرپاد 3 باید بگوییم که یکی از تغییرات بزرگی که در ان به وجود امده این است که از لحاظ ظاهری شباهت بسیاری به ایرپاد پرو دارد.

به نوعی میتوان طراحی جدید این ایرپاد را یکی از به روزرسانی های مهم در نسل ایرپاد استاندارد دانست.ایرپاد 3 دارای ساقه های کوتاه تر نسبت به بقیه مدل های خود است و برخلاف ایرپاد پرو  پک های سیلیکونی ندارد و مانند ایرپاد های استاندارد نسل قبل است.

متاسفانه ایرپاد 3 دارای قابلیت حذف نویز فعال نیست که احتمال میدهیم اپل به منظور کاهش قیمت این محصول این قابلیت را ارئه نکرده است.

ایرپاد 3 میتواند بیشتر از 6 ساعت زمان پخش مسیقی دوام بیاورد.ایرپاد 3 دارای ویژگی صدای فضایی است.این ویژگی اینگونه است که میتواند افکت صدای فراگیر ایجاد کند و حرکت سر شمارا هنگام تماشای فیلم دنبال کند.

با توجه به اینکه ایرپاد 3 جانشین نسل های قبلی ایرپاد های استاندارد مباشد نسبت به ایرپاد پرو قیمت کمتری دارد.

شارژدهی در ایرپاد 3 مناسب است و میتوانید تا 6 ساعت تنها با یک بار شارژ به پخش دسترسی پیدا کنید.در ایرپاد پرو با توجه به داشتن ویزگی نویزفعال و در  صورت روشن بودن این قابلیت شما به ساعت پخش کمتری دسترسی دارید.شارژدهی ایرپاد پرو اگر ویژگی نویز فعال روشن باشد 4.5 ساعت است.

نکته دیگری که باید به ان اشاره کنیم این است که این محصولات از گواهی IPX4 برخوردار هستند و در برابر پاشش اب و تعریق مقاوم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

0 محصول سبد خرید
وبلاگ
حساب کاربری من