منو
رونیبو تکنولوژی

دوربین تله فوتو پریسکوپ آیفون 14

دوربین تله فوتو پریسکوپ آیفون 14

دوربین تله فوتو پریسکوپ آیفون 14

با توجه به اخرین شایعات،احتمال وجود دوربین تله فوتو پریسکوپ آیفون 14 در حال از بین رفتن است،اما اگر اماده باشید که یک سال برای آیفون 15 صبر کنید ممکن است در نهایت بتوانید قدرت زوم مورد نظر خود را به دست بیاورید.

گمان میرود که اپل با یک تامین کننده قطعات جدید معامله کرده است تا قطعات دوربین پریسکوپ را برای آیفون 15 و بالا تر تهیه کند.بر اساس گزارش The Elec،شرکت کره ای Jahwa Electronics اعلام کرده است که حدود 155 میلیون دلار برای افتتاح تاسیسات جدید برای ساخت بخشی از دوربین که لنز محرک های تثبیت کننده تصویر اپتیکال را ثابت نگه میدارد تا لرزش تصاویر و ویدئو را محدود میکند سرمایه گذاری کرده است.

با توجه به این واقعیت که اپل در سال گذشته از این شرکت بازدید کرده است،اندازه سرمایه گذاری و اصرار همیشگی اپل بر روی امکانات انحصاری برای قطعات ان،Elec گزارش میدهد که این احتمال قوی است که این سرمایه گذاری برای قظعات آیفون انجام شود.

آیفون 13 پرو و آیفون 13 پرو مکس دارای دوربین تله فوتو معمولی با زوم اپتیکال 3 برابر هستند.حرکت به سمت دوربین تله فوتو پریسکوپ امکان بزرگنمایی را مانند زوم 10 برابری که در Galaxy S22 Ultra مشاهده میکنید را افزایش میدهد.

ظاهرا این روند تازه شروع شده است و ممکن است تا یک سال(طبق گفته The Elec مارس 2023)طول بکشد.این به این معناست که هیچ شانسی برای بهره مندی آیفون 14 از این قطعات جدید وجود ندارد.از چندین تحلیلگر شنیده ایم که آیفون 2023 اولین آیفون با دوربین تله فوتو پریسکوپ خواهد بود که بر اساس دیگر شرکای تامین اپل به نظر میرسد در حال جمع اوری است.

با این حال ما بایدمنتظر سری آیفون 14 باشیم.تصور میشود بزرگترین تغییر در دوربین این بار معرفی یک سنسور دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی برای مدل های Pro و Pro Max باشد.

در پاییز امسال درباره ویژگی های آیفون های جدید و کمبود های ان بیشتر خواهیم دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

0 محصول سبد خرید
وبلاگ
حساب کاربری من