منو
رونیبو تکنولوژی

شایعات در مورد آیفون 14

شایعات در مورد آیفون 14

هنوز چند ماه تا اماده شدن مدل های آیفون 14 باقی مانده است،اما از انجایی که به روز رسانی های قابل توجهی برای این دستگاه در انجام است،حتی از مدت ها قبل از عرضه مدل های آیفون 13 شایعاتی در مورد ان ها شنیده ایم.

اندازه ها در مدل های آیفون 14 در حال تغییر است و اپل آیفون مینی 5.4 اینچی را حذف میکند،زیرا مشخص شده است که در بین مشتریان محبوبیت ندارد.

پس از فروش ضعیف آیفون های مینی اپل قصد دارد بر روی اندازه های بزرگتر آیفون برای دستگاه های پرچمدار خود تمرکز کند و ما انتظار داریم شاهد آیفون 14 6.1 اینچی،آیفون 14 پرو 6.1 اینچی،آیفون 14 مکس 6.7 اینچی و آیفون 14 پرو مکس  6.7 اینچی باشیم.

از سال 2017،آیفون های دارای فیس ایدی دارای یک بریدگی در جلو هستند تا تمام تجهیزات لازم برای اسکن صورت را در خود جای دهد،اما با عرضه آیفون 14 این شرایط تغییر میکند.انتظار میرود اپل ترکیبی از یک بریدگی سوراخ دایره ای برای دوربین و یک بریدگی قرص شکل برای Face Id را در آیفون های مدل 14 به کار ببرد.

با توجه به شایعات دوربین پشتی در آیفون های 14 طراحی جدید خواهد دید.اپل بدنه ضخیم تری را معرفی میکند که اجازه میدهد برامدگی دوربین از بین برود.

لنز ها،فلاش و Lidar اسکنر در آیفون های جدید ممکن است دارای قاب تیتانیومی باشد.

آیفون های جدید همیشه شامل بهبود دوربین هستند و آیفون های 14 نیز از این قاعده مستثنی نیستند.بهبود هایی در دوربین وجود دارد که اپل یک لنز زوم پریسکوپ را معرفی میکند که امکان زوم اپتیکال بیشتری را فراهم میکند.اما هنوز مشخص نیست که ایا این لنز در سال 2022 یا 2023 عرضه میشود.آیفون های 14 مدل پرو همچنین میتوانند دارای دوربین 48 مگاپیکسلی و قابلیت فیلم برداری 8k باشند.

اپل در تلاش است تا بریدگی مخصوص که سخت افزار مورد نیاز برای Face Id را در خود جای میدهد حذف کند.از زمانی که در سال 2017 بحث Face Id در گوشی های آیفون مطرح شد تغییر زیادی به جز تغییر اندازه در سری های 13 مشاهده نکردیم.

مینگ چی کو تحلیلگر اپل در مارس 2021 گفته است که گوشی های اپل در سال 2022 گوشی های اپل بریدگی ندارند و در عوض از طراحی سوراخ دار استفاده میکنند که در بسیاری  از گوشی های اندرویدی رایج است.

اپل همچنین ممکن است در حال برنامه ریزی برای قرار دادن برخی از سخت افزار های مورد نیاز Face Id در زیر نمایشگر ایفون باشد که باعث میشود اندازه برش های مورد نیاز کاهش یابد و فضای بیشتری برای صفحه نمایش در جلوی دستگاه باقی بماند.

آیفون معمولا با تراشه های به روز رسانی شده سری A15 عرضه بازار میشود اما اپل ممکن است امسال از رویه کاری استاندارد خود خارج شود.به گفته مینگ چی کو،تحلیگر اپل،تنها آیفون های 2022 سری پرو با تراشه A16 به بازار عرضه خواهند شد.

و در انتها انتظار میرود اپل مدل های آیفون 14 را در رویدادی که احتمالا در سپتامبر 2022 اتفاق میافتد معرفی کند.در صورتی که اپل از جدول زمانی عرضه قبلی خود پیروی کند.اکثر رویداد های آیفون در هفته اول یا دوم سپتامبر برگزار میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

0 محصول سبد خرید
وبلاگ
حساب کاربری من