روش ارسال سفارش در رونیبو از طریق پست جمهوری اسلامی ایران به تمام نقاط ایران می باشد.پس از ثبت سفارش از طریق مشتری گرامی بعد از ۲۴ ساعت در ساعت ۱۰ صبح هر روز سفارش شما توسط رونیبو به اداره پست تحویل داده می شود.

سفارشات استان مازندارن در شهرهای ساری , قائمشهر , بابل , بابلسر , نکا , بهشهر و جویبار همان روز یا نهایتا ۱ روز بعد از ثبت سفارش به مشتریان عزیز تحویل داده خواهد شد.

توجه داشته باشید سفارشاتی که قبل از ۱۰ صبح هم ثبت شوند جز ارسالی های همان روز یعنی ساعت ۱۰ صبح قرار می گیرند. سفارشات در شهرستان های استان تهران , مازندران , گلستان و گیلان تا یک روز کاری بعد از ارسال توسط رونیبو به دست مشتری خواهد رسید.سفارشات شهرستان های دیگر ایران هم بعد از ارسال توسط رونیبو بین یک تا سه روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.

مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند که سفارشات روز چهارشنبه به دلیل اینکه در روز پنجشنبه ارسال می شوند روز شنبه به دستشان خواهد رسید.

سفارشات روز های پنجشنبه اگر تا قبل از ساعت ۱۰ صبح باشد همان روز ارسال می شود اگر بعد از ساعت ۱۰ باشد زمان ارسال آن روز شنبه خواهد بود.توجه داشته باشید که هنگام ثبت سفارش و پر کردن اطلاعات سفارشتان اطلاعات را با دقت کامل وارد کنید تا مشکلی هنگام ارسال پیش نیاید.

در صورت خرابی محصول بعد از دریافت سفارش چطور می توانم سفارشم را برگردانم؟در صورتی که محصول شما در هنگام ارسال دچار مشکل یا خرابی شده باشد شما می توانید با شماره ی پشتیبانی سایت تماس بگیرید و سفارش خود را به آدرس فروشگاه ارسال فرمایید پس از بررسی توسط کارشناسان رونیبو محصول جدید و سالم برای شما ارسال خواهد شد.

اگر پس از دریافت محصول از خرید خود منصرف شدم چطور می توانم محصول را برگشت بدهم؟شما می توانید با شماره پشتیبانی رونیبو تماس گرفته و پس از هماهنگی محصول خود را برگشت داده و پس از رسیدن محصول به انبار رونیبو با کسر هزینه پست از مبلغ سفارش مابقی مبلغ به شما عودت داده می شود.

فروشگاه اینترنتی رونیبو